Külalistetoad ja Saalid

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku
Harju-Jaani Ristija Johannese Kogudus

Kogudusele on tagastatud ajalooline pastoraat. Selle juba ohtlikus olukorras olnud hoone renoveerimiseks leidis kogudus ka riigi eelarve vahendid, mille kasutamise tingimuseks oli, et pastoraat antakse hoonestus�iguse lepinguga kolmekümne kuueks aastaks Palamuse vallale. Selle lepingu alusel j�id pastoraadis koguduse kasutusse lisaks kantseleile ka külalistetoad ja konverentsi saal, mille õlalpidamiskulud tuleb kogudusel kanda.

Kogudusel on kolm külalistetuba, igaühes toaletruum ja 2-5 voodikohta (kokku 10). On ka madratsid, mis on võimalik veel lisaks põrandale laotada.
Et pastoraadi õlalpidamise kulusid katta, selleks palume ööbida soovijatelt annetust vähemalt 15 EUR inimese kohta. Muidugi võib ka rohkem anda – kõik see raha läheb koguduse töö toetuseks.

Konverentsisaal kohvitegemise võimalusega mahutab lahedalt 30 inimest, kuid selles on peetud sünnipäevi ka 40 inimesega laua ümber. Selle kasutamise eest palume kogudusele annetust 10 EUR kasutuse tunni kohta.